Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Odpowiednio czyszczona i przygotowywana broń palna to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa podczas wizyty na strzelnicy. Wyciory, szczotki, przecieraki i sznury a także chemia do czyszczenia i konserwowanie. Spraw by proces czyszczenia przebiegał szybko i bez niepotrzebnym problemów. Dbaj o kondycje każdej jednostki broni palnej razem z zestawami do czyszczenia Racegun.

Każdy właściciel broni palnej, który posiada ją w celach kolekcjonerskich lub do użytku własnego na strzelnicy, powinien o nią prawidłowo zadbać, aby jej elementy nie uległy korozji lub innemu zniszczeniu. Czyszczenie broni ma na celu usunięcie z niej np. resztek niedopalonego prochu i sadzy, różnych nalotów i zanieczyszczeń.

W tej kategorii znajduje się duży i różnorodny wybór profesjonalnych preparatów do czyszczenia, wyciorów, szczotek i sznurów, dzięki którym idealnie wyczyścisz każdy element broni palnej. Spośród szerokiej oferty możesz wybrać przyrządy do czyszczenia zamka i suwaka zamka oraz iglicy, pianki do czyszczenia wnętrza lufy, płyny do usuwania miedzianych osadów z lufy, smary w płynie do smarowania sprężyn, przecieraki bawełniane do szczotek i wyciorów, smary w płynie chroniące przed korozją i chroniące podzespoły broni.

Na uwagę zasługują różnego rodzaju szczotki, które zostały wykonane z różnych wysokogatunkowych materiałów, takich jak nylon, brąz czy fosforobrąz. Przeznaczone zostały do różnych zadań, takich jak czyszczenie komory, śrub blokujących, czyszczenie i smarowanie przewodu lufy, polerowanie jej przewodu. Znajdziesz tu także praktyczne sznury do czyszczenia lufy, dzięki którym szybko i sprawnie wyczyścisz ją jednym przeciągnięciem.

Wszystkie oferowane akcesoria pozwalają na dotarcie i dokładne wyczyszczenie różnych podzespołów broni palnej, zarówno długiej, jak i krótkiej. Dzięki oferowanym produktom do czyszczenia, twoja broń zawsze będzie w pełni sprawna, niezawodna w działaniu i bezpieczna w użytkowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl