Producenci
Zaczep TEK-LOK

Zaczep TEK-LOK

Producent: BLADE-TECH
Cena: 69,00 zł
szt
zobacz więcej
Zestaw Small TMMS - BladeTech

Zestaw Small TMMS - BladeTech

Producent: BLADE-TECH
Cena: 89,00 zł
szt
zobacz więcej
Zaczep do pasa / kabury - 3" - Blade-Tech

Zaczep do pasa / kabury - 3" - Blade-Tech

Producent: BLADE-TECH
Cena: 69,00 zł
zobacz więcej

Ładownice amunicji przeznaczone są do bezpiecznego i wygodnego przechowywania i przenoszenia amunicji. Na rynku istnieje wiele rodzajów tego typu akcesoriów, które - w zależności od wersji - wykonane są z różnego rodzaju materiałów, są przeznaczone do wielu typów broni i mogą być przenoszone w różnych miejscach, takich jak kamizelka czy pas.

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki i różnorodny wybór produktów, a są nimi profesjonalne zasobniki na amunicje i na magazynki. Pośród bogatej oferty produktowej znajdują się ładownice magazynków wykonane z metalu z magnesem, elastyczne, ze specjalnej mieszanki polimerów czy z kydexu. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji, ładownice pistoletowe są odporne na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych, takich jak np. wysoka temperatura, co przedkłada się na ich żywotność i długotrwałe użytkowanie.

Takie akcesoria znakomicie nadają się dla strzelców, biorących udział w zawodach czy trenujących na strzelnicy oraz dla służ mundurowych.

Niektóre modele posiadają przykręcany magnes na dodatkowy magazynek, regulowany zaczep, który pozwala użytkownikowi na ustawienie magazynku w sposób zapewniający maksymalną dostępność, specjalne mocowanie, które ułatwia regulację w dowolnym miejscu na pasie, śruby retencji, które można regulować czy regulację kieszeni ładownicy.

Oferowane modele pozwalają na wygodne i szybkie dobycie, dzięki czemu nadają się idealnie dla służb mundurowych i strzelców konkurencji sportowych.

NASZE MARKI

Zapisz się na Newsletter i dołącz do grupy osób, które jako pierwsze otrzymują informacje o naszych produktach i promocjach.

newsletter
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium