Opcje przeglądania
Producenci

Nigdy nie wiemy w jakich warunkach przyjdzie nam korzystać z broni palnej krótkiej i długiej dlatego też warto w swoim wyposażeniu strzeleckim posiadać latarkę przystosowaną do pracy na broni. Szeroka gama latarek pistoletowych, karabinowych oraz wyposażonych w dodatkowe funkcje jak laser czy kamera HD to tylko część oferty sklepu Racegun.

Latarki i lasery do broni to niezbędne oprzyrządowanie broni palnej, zarówno krótkiej, jak i długiej. Niezwykle przydatne każdemu strzelcowi, ponieważ można z nich korzystać w zmiennych i utrudnionych warunkach atmosferycznych, a zwłaszcza w nocy. Takie przenośne oświetlenie militarne jest bardzo ważnym akcesorium, przystosowanym do pracy na broni.

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości latarki na broń, które charakteryzują się bardzo kompaktowym i mocnym oświetleniem z odpornym na wstrząsy emiterem światła LED. Możesz tu wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie model, który może być wyposażony w różne, dodatkowe funkcje, takie jak laser, kamera nagrywająca w jakości HD czy praktyczna i funkcjonalna kabura. Oferowane akcesoria zostały wykonane z mocnych, a zarazem lekkich materiałów, takich jak specjalne aluminium lotnicze lub twardy polimer Zytel, które doskonale się sprawdzają w każdych, nawet najtrudniejszych zadaniach.

Lasery i latarki do broni montowane są za pomocą szyn mocujących, wykonanych z wysokiej jakości aluminium. To oświetlenie taktyczne, które przeznaczone jest do różnego rodzaju broni, takich jak pistolety, strzelby i karabiny. Oferowane urządzenia są wydajne i bardzo zaawansowane technologicznie, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie pośród służb mundurowych, takich jak policja, wojsko, pracownicy ochrony, jednostki specjalne czy strzelcy różnych rozgrywek.

Wygodny montaż i komfort użytkowania latarek sprawia, że wszelkie zadania, takie jak manewry nocne, ćwiczenia wojskowe czy specjalne misje są wykonywane sprawnie i bezproblemowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium