Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Łoże do karabinów to element konstrukcyjny broni. Służy on do osadzania w nim innych części składowych broni, takich jak lufa i komora nabojowa. Łoża do karabinów AK zapewniają naprowadzenie lufy w płaszczyźnie pionowej oraz poziomej.
Tego typu elementy wykonane są z materiałów, które zapewniają bardzo dobrą podstawę pod montaż pozostałych akcesoriów do broni. Części zewnętrze łoża do karabinów AK często wykonane są z polimerów, co gwarantuje na niską masę elementu oraz znacząco wpływa na wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu łoże do karabinków sprawdzi się w każdych warunkach i będzie miało szerokie zastosowanie.
Konstrukcja łoży do karabinów daje możliwość łatwego i szybkiego montażu tego elementu w karabinie. Nie wymaga bezpośredniego manewrowania bezpośrednio przy samej broni.
Podczas zakupy łoża do broni, warto zdecydować się także na akcesoria pomocnicze, takie jak elementy służące do montażu bocznego, czy skośnego. Takie mocowanie pozwala na zainstalowanie łoża na szynie. Pomocną podczas użytkowania częścią może okazać się także osłona szyny, czy zaczep służący do zawieszenia. Tego typu elementy wpłyną na wygodę użytkowania broni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl