Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Pasy taktyczne to podstawowy element wyposażenia pracowników służb mundurowych, takich jak wojsko, policja czy straż graniczna. Dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji pasy takie są niezwykle praktyczne i wygodne dla funkcjonariuszy mundurowych, co przedkłada się na jakość wykonywanej przez nich pracy. Są też niezwykle przydatne dla zawodników strzelectwa dynamicznego IPSC.

W tej kategorii znajdują się pasy wojskowe i niezbędne oprzyrządowanie taktyczne. Oferujemy wysokiej jakości profesjonalne pasy strzeleckie, przeznaczone do konkurencji dynamicznych IPSC oraz 3gun. Charakteryzują się one niezwykłą wytrzymałością i sztywnością, ponadto są komfortowe w użytkowaniu. W zależności od modelu, pas może się składać z paska zewnętrznego i wewnętrznego i pokryty jest mocnymi rzepami, dzięki czemu sprzęt, taki jak ładownica czy kabura stabilnie się trzyma i nie przesuwa. Oferujemy także sztywne pasy ratunkowe, a także pasy na osprzęt strzelecki ze skóry. Oferowany osprzęt dostępny jest w różnych kolorach i rozmiarach.

Oprzyrządowania taktyczne to wiele różnych, niezbędnych akcesoriów.Są to między innymi zaczepy i uniwersalne klamry, które służą do mocowania pochewek noży, kabur i ładownic do paska od spodni lub ekwipunku. Są też urządzenia do szybkiego montażu kabur i ładownic na pasie, zaczepy montażowe zewnętrzne lub wewnętrzne oraz sztywne wkładki na rzep do pasa. Wszystkie oferowane u nas produkty cechują się stabilnym wykonaniem i wytrzymałą, solidną konstrukcją. Przeznaczone dla zawodników strzelectwa sportowego i służb mundurowych doskonale spełniają swoje zadanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl