Producenci
Czas i koszty dostawy

DOSTAWA

Dostawa złożonego zamówienia jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta
w trakcie składania zamówienia. Nie dotyczy broni palnej, istotnych elementów broni, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską.
Koszty dostawy wynoszą:

 Kurier - 14,99 zł zamówienie z przedpłatą

Koszty dostawy zostaną również wskazane w momencie składania Zamówienia.

Cena kosztów transportu może ulec zmianie w okresach "promocyjnych".

----WAŻNE----

Produkty z oferty broni palnej, amunicji oraz istotnych części borni można wyłącznie odebrać osobiście i opłacić w punkcie stacjonarnym (patrz punkty odbioru) po okazaniu odpowiednich dokumentów (pozwolenie na broń palną, promesa na zakup broni). Oferta broni palnej, amunicji oraz istotnych części borni ma charakter informacyjny a strona racegun.pl umożliwia jedynie wskazanie chęci zakupu (wstępna niezobowiązująca rezerwacja).

Czas realizacji zamówienia 

1.       Ustala się następujące terminy nadania przesyłek zawierających zamówione towary: w przypadku płatności elektronicznych – najpóźniej następnego dnia roboczego po dniu otrzymania przez sprzedawcę od organizatora płatności potwierdzenia dokonania zapłaty.

2.       Dostarczenie towaru do zamawiającego następuje najpóźniej w ciągu trzech dni roboczych od nadania przesyłki.

3.       Za przekroczenie terminu wskazanego powyżej do którego doszło z winy zamawiającego (w szczególności brak możliwości doręczenia przesyłki wskutek podania błędnego lub niepełnego adresu dostawy, nieobecności zamawiającego, niepodjęcia przesyłki) sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności.

4.       Osobisty odbiór towaru – jeżeli zamawiający wybrał taką opcję dostawy – umożliwiany jest w godzinach 13.00-21.00 w punkcie stacjonarnym po otrzymaniu powiadomienia o przekazaniu towaru do punktu odbioru

W czasie ograniczeń z powodu COVID-19 odbiory osobiste realizowane są na magazynie centralnym w godzinach 9-15 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i ustaleniu godziny odwiedzin. 

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl