Producenci
POZNAJ BOHATERÓW
 

 STREETSMART
MARCIN JĘDRZEJCZAK, GRZEGORZ ZIELIŃSKI

SPECJALIZACJA :  walka bronią w środowisku cywilnym, nie tylko strzelanie ale cały aspekt wykorzystania broni palnej. Prawo użycia, psychologia walki- konfliktu, po umiejętności manualne a także obór broni i oporządzenia adekwatny do sposobu jej przenoszenia w codziennym życiu. Bądź bezpieczny i zawsze miej przewagę.

 

 

PRZEMYSŁAW "GOLO" GOLASZ - GUNPOINT TV
Prawdziwy pasjonat strzelectwa z wieloletnim doświadczeniem.
Instruktor i strzelec IPSC.
Wicemistrz Polski Production Optics w sezonie 2019.
Doskonały metodyk dla którego dobrze zbudowany
i świadomy trening to podstawa sukcesu.

Prowadzący  GUNPOINT TV - https://www.facebook.com/gunpointtv/

 

KRZYSZTOF ZAWADA

Menager z branży ITC z 30 letnim doświadczeniem przy sprzedaży, realizacji i kierowaniem projektami. Obecnie prowadzący bardzo ciekawe projekty między innymi w obszarze dozoru elektronicznego.

Jednym ze sposobów na życie jest nieprzerwane od 9 roku życia uprawianie różnorodnych sportów: od siatkówki, przez piłkę ręczną (zaliczone kilka meczy w polskiej lidze), judo, rajdy samochodowe, turystyka motocyklowa, narciarstwo (prywatnie to rodzinna pasja), a obecnie strzelanie.

Początki strzeleckie (jako junior) zakończone po około 3 latach medalem na mistrzostwach Polski LOK w PPn40. Po długiej przerwie powrót pod koniec  roku 2016 do przygody ze strzelaniem, głównie z pistoletem w klasie standard IPSC oraz do zawodów 3GUN. Od 2018 wielki fan i orędownik nowej klasy sprzętowej PCC, a od połowy 2019 strzelby operowej (pod znanym hasłem "TYLKO SAIGA"). Medalista Mistrzostw Polski PCC 2019 - 3 miejsce w kategorii Senior. Wielokrotnie zajmował czołowe miejsca w zawodach rangi L1 - L3 w pistolecie (w 2018), PCC oraz strzelbie open (w 2019).

Kolorowanki
   Instrukcja HS Produkt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium