Producenci

Karabinek sportowy Saiga AK TR3-7 - 7,62x39 - Kalashnikov Group

Dostępność:
oczekujemy na dostawę
Cena:
7 990,00 zł 7990.00
ilość szt.
Drogi kliencie, pamiętaj, że broń palną i amunicję możesz odebrać tylko w naszym sklepie stacjonarnym. Odbierając swoje zamówienie na broń musisz mieć ze sobą dowód osobisty oraz pozwolenie na zakup broni (promesę).

Opis

Karabinek Sportowy Saiga AK TR3-7 został wyprodukowany przez rosyjski koncern Kalashnikov Group jako cywilna wersja karabinka AK-12 i AK-15. 

Kultywujący radziecką myśl technologiczną AK-12 jest rosyjską odpowiedzią na karabinek M-16. Broń określana jest mianem piątej generacji karabinków Kałasznikowa, wyznaczając nowy standard dla karabinków platformy AK.

Producent zapewnia o maksymalnej zgodności karabinka AK TR3-7 z wojskową wersją karabinka AK-12. Selektor ognia jest identyczny jak w pełni automatycznymi wersji wojskowej oczywiście bez funkcji prowadzenia ognia 2-strzałowymi seriami i ogniem ciągłym - broń strzela wyłącznie ogniem pojedynczym.

Cechami charakterystycznymi tego karabinka jest blok gazowy z regulatorem przepływu gazów, zmienione urządzenie wylotowe. Na komorze zamkowej, łożu i nakładce rury gazowej znajduje się szyna Picatinny, dzięki której można zamontować lunetę, latarkę lub celownik optyczny. Na końcu pokrywy zamontowano celownik przeziernikowy, wydłużając linię celowniczą. 

Saiga AK TR3-7 charakteryzuje się świetną jakością wykonania z dbałością o najmniejszy detal. Karabinek posiada kutą na zimno, gwintowaną stalową lufę zasilaną amunicją 7,62x39. Dla zapewnienia trwałej ochrony przed korozją i żywotności karabinka lufa wraz z komorą nabojową są kute i formowane ze stali nierdzewnej, a następnie zabezpieczone specjalną powłoką chromowo-molibdenową.
Na nowo zaprojektowano tłok, układ gazowy, rygiel i suwadło aby zwiększyć szybkostrzelność i skuteczność prowadzonego ognia.

Kolba po złożeniu blokuje się i nie zabiera możliwości prowadzenia ognia, natomiast po złożeniu kolby spust jest zablokowany, co uniemożliwia strzelanie. Kolba jest teleskopowa z możliwością ustawienia długości w czterech pozycjach. Dla zwiększenia komfortu podczas strzelania na trzewiku kolby zamontowano regulowany, gumowy trzewik.

W skład zestawu wchodzi:

  • Karabinek Saiga AK TR3-7
  • Magazynek 

Dane techniczne: 

  • Waga: 3,8 kg
  • Długość broni z kolbą złożoną: 690 mm
  • Długość broni z kolbą wsuniętą/wysuniętą: 880-940 mm
  • Długość lufy: 415 mm 
 

Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dostępności lub złożenia zamówienia. 

Email: info@racegun.pl 
Telefon: (022) 690-00-06 


Dane techniczne

Czy wymagany jest odbiór osobisty? Tak
Kaliber 7,62x39 mm
Długość lufy 940
Pojemność magazynka 30/10
Waga 3,7 kg

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl